українськарусскийСвобода! Справедливiсть! Солiдарнiсть!
Соцiал-демократична партiя України (об`єднана)
контакти | карта сайту | про проект
Конкурс: Мільйон червоних троянд
Степан Гавриш: Соціологічні служби використовуються з метою не пропустити в парламент опозиційні сили

15.03.06 14:02
Прес-служба «Опозиційного блоку НЕ ТАК!»

Степан Гавриш: Соціологічні служби використовуються з метою не пропустити  в парламент опозиційні сили
"Після приходу до влади "помаранчевої" команди в Україні серйозно змінився вектор як зовнішньої, так і внутрішньої політики", — заявив лідер партії "Центр", що входить в "Опозиційний блок НЕ ТАК!", народний депутат України Степан Гавриш під час прес-конференції у Чернігові.

"Сьогодні є підстави говорити, що ситуація в Україні стала ще більш некерованою. Ми бачимо постійне маніпулювання реальними фактами, оцінками громадян. Українські соціологічні служби демонтовані як професійні інститути і використовуються для агітації з метою не пропустити в парламент опозиційні сили, у тому числі і "Опозиційний блок НЕ ТАК!", — сказав він.

"Суспільству зухвало демонструють, що тільки визначені Президентом політичні партії мають шанси перемогти і таким чином втілити в життя специфічний план розбудови демократії, виходячи з розуміння влади, а не громадянського суспільства", — продовжив народний депутат.

"Крім того, "Опозиційний блок НЕ ТАК!" має інформацію, що готується масова фальсифікація виборів. Наприклад, на одну з виборчих дільниць Харківської області завезені декілька однакових сейфів для розміщення підроблених бюлетенів. Таким чином, у виборчі скриньки у день голосування можуть будуть кинуті фальшиві бюлетені, а вибори в окремих дільничних комісіях і округах — визнані недійсними", — заявив лідер "Центру".

"Ми закликаємо всі політичні сили — як провладні, так і опозиційні — забезпечити проведення чесних і прозорих виборів, аби підтвердити, що демократії в Україні дійсно стало більше, і сьогодні не тільки Президент України, а всі політичні сили відповідальні за якість майбутньої влади в країні", — підкреслив Степан Гавриш.


Про проект | Карта сайта | Контактна iнформацiя | Як вступити в СДПУ(О) | Статьи

© Iнтернет-сайт "Соцiал-демократiя в Українi" 2001 - 2010 р.

Зворотній зв'язок: sdpuocom@bigmir.net Прес-центр СДПУ(О): sdpuocom@bigmir.net

При повному або частковому використаннi посилання на www.sdpuo.com обов'язкове.


»