українськарусскийСвобода! Справедливiсть! Солiдарнiсть!
Соцiал-демократична партiя України (об`єднана)
контакти | карта сайту | про проект
Конкурс: Мільйон червоних троянд
Вадим Місюра: НАТО потрібне тільки чиновникам, які хочуть вислужитися перед Америкою

16.03.06 10:26
Прес-служба "Опозиційного блока НЕ ТАК!"

Вадим Місюра: НАТО потрібне тільки чиновникам, які хочуть вислужитися перед Америкою
Під час акції, що проходила вчора біля Міністерства закордонних справ України "Анти-НАТО! Референдуму - бути!", організованою "Опозиційним блоком НЕ ТАК!", народний депутат України Вадим Місюра сказав: "НАТО потрібне тільки чиновникам, які хочуть вислужитися перед Америкою".

"Виконуючий обов'язки міністра закордонних справ у "помаранчевому" уряді Тарасюк з 1993 по 2001 рік був членом Ради директорів "Інституту досліджень Схід-Захід" (Нью-Йорк), він є також членом наглядацької Ради міжнародного Фонду "Відродження". Тобто це людина, що особисто зацікавлена у вступі України в НАТО", - продовжив він.

"В.о. міністра оборони Гриценко закінчив Інститут іноземних справ Міністерства оборони США, а в 1994 - оперативно-стратегічний факультет Університету Військово-повітряних сил США. Ця людина насичена американським духом, але український народ не дасть ввести цей "натовський душок" у нашу країну", - підкреслив народний депутат.

"Опозиційний блок НЕ ТАК!", зібравши підписи, проводить юридичний лікнеп для "американців" в українському уряді, і заявляє, що, відповідно до Конституції України, не президент США буде вирішувати питання про вступ нашої країни в НАТО. На нього дасть відповідь український народ під час референдуму", - впевнений Вадим Місюра.


Про проект | Карта сайта | Контактна iнформацiя | Як вступити в СДПУ(О) | Статьи

© Iнтернет-сайт "Соцiал-демократiя в Українi" 2001 - 2010 р.

Зворотній зв'язок: sdpuocom@bigmir.net Прес-центр СДПУ(О): sdpuocom@bigmir.net

При повному або частковому використаннi посилання на www.sdpuo.com обов'язкове.


»