українськарусскийСвобода! Справедливiсть! Солiдарнiсть!
Соцiал-демократична партiя України (об`єднана)
контакти | карта сайту | про проект
Конкурс: Мільйон червоних троянд
Бойко вважає, що необхідно створити банк інноваційних проектів

17.03.06 12:06

Бойко вважає, що необхідно створити банк інноваційних проектів
Лідер "Опозиційного блоку НЕ ТАК!", голова Республіканської партії Юрій Бойко запропонував створити банк інноваційних проектів для рішення проблем з енергозбереженням, поліпшення роботи житлово-комунального господарства й оздоровлення фінансово-економічної ситуації в малих і середніх містах України. Про це він заявив під час візиту в Севастополь.

"Банк інноваційних проектів необхідно створити для того, щоб забезпечити доступ до недорогих технологій", - сказав політик.

За його словами, у створенні банку інноваційних проектів будуть зацікавлені вітчизняні наукові центри, які зможуть презентувати свої розробки й заробляти на них. У той же час, банк забезпечить дотримання авторських інтелектуальних прав розроблювачів проектів, а також буде займатися рекламуванням самих розробок. "Масове використання таких проектів зробить їх більш доступними для кінцевих споживачів - малого й середнього бізнесу, комунальних підприємств, місцевих громад", - відзначив Юрій Бойко.

Нагадаємо, що Юрій Бойко є автором програми "Новий економічний патріотизм", яку він запропонував як програмний документ майбутньому коаліційному уряду. Програма передбачає модернізацію промислових галузей, і перехід до нової моделі економіки, що буде базуватися не на продажі сировини, а готової високотехнологічної продукції. Програма спрямована на здійснення економічного ривка та входження до 2012 року до "великої двадцятки" індустріально розвинених країн світу.


Про проект | Карта сайта | Контактна iнформацiя | Як вступити в СДПУ(О) | Статьи

© Iнтернет-сайт "Соцiал-демократiя в Українi" 2001 - 2010 р.

Зворотній зв'язок: sdpuocom@bigmir.net Прес-центр СДПУ(О): sdpuocom@bigmir.net

При повному або частковому використаннi посилання на www.sdpuo.com обов'язкове.


»