українськарусскийСвобода! Справедливiсть! Солiдарнiсть!
Соцiал-демократична партiя України (об`єднана)
контакти | карта сайту | про проект
Конкурс: Мільйон червоних троянд
Віктор Медведчук: Ми не допустимо, щоб нам диктували правила життя

20.03.06 14:13
Прес-служба "Опозиційного блоку НЕ ТАК!"

Віктор Медведчук: Ми не допустимо, щоб нам диктували правила життя
Відповідаючи на запитання про вплив Сполучених Штатів на політику "помаранчевої" влади, один з лідерів "Опозиційного блоку НЕ ТАК!" Віктор Медведчук під час прямого ефіру на радіо "Ренесанс" заявив: "Я вірю, що ми не допустимо перетворення українського народу в "індіанців" або перетворення України в один із штатів Америки".

"Я впевнений і в тому, що ми не допустимо негативного впливу на Україну тих людей, які перебувають за океаном, але й звідти намагаються впливати на нашу країну", - сказав він.

"Українці - це нації мудрих і тверезих людей і вони готові протиставити свої дії тиску, що виявляється Сполученими Штатами Америки", - заявив Медведчук.

"Зовсім зрозуміло, що американці активно підтримували Ющенко під час президентської кампанії, зрозуміло, що ця кампанія ними фінансувалася, і зовсім ясно, що за заплачені гроші необхідно розплатитися", - підкреслив лідер СДПУ(О).

"Першим, чим зайнявся Ющенко і його команда після приходу до влади - це спроба насильницького втягування України до НАТО проти волі більшості українців. Я думаю, що більшість українців на ініційованому нами Всеукраїнському референдумі дасть відсіч цим антинародним планам. Ми за співробітництво зі Сполученими Штатами Америки, але ми проти того, щоб нам на нашій землі диктували правила життя", - відзначив Віктор Медведчук.


Про проект | Карта сайта | Контактна iнформацiя | Як вступити в СДПУ(О) | Статьи

© Iнтернет-сайт "Соцiал-демократiя в Українi" 2001 - 2010 р.

Зворотній зв'язок: sdpuocom@bigmir.net Прес-центр СДПУ(О): sdpuocom@bigmir.net

При повному або частковому використаннi посилання на www.sdpuo.com обов'язкове.


»