українськарусскийСвобода! Справедливiсть! Солiдарнiсть!
Соцiал-демократична партiя України (об`єднана)
контакти | карта сайту | про проект
Конкурс: Мільйон червоних троянд
Заява "Опозиційного блоку НЕ ТАК!" щодо організації паралельного підрахунку голосів

24.03.06 14:06
Прес-служба «Опозиційного блоку НЕ ТАК!»

Заява «Опозиційного блоку НЕ ТАК!» щодо організації паралельного підрахунку голосів
Нинішні парламентські вибори є вкрай відповідальними. Від того, який вибір зроблять громадяни 26 березня, залежатиме не лише те, як буде жити Україна протягом найближчих років, але й взагалі подальша доля нашої країни. Саме тому є надзвичайно важливим те, щоб результати голосування не було спотворено. А це може відбутися або з суто технічних причин, — через погану організацію процесу голосування, або внаслідок втручання в процес підрахунку голосів окремих політичних сил, — використання так званого адміністративного ресурсу.

Ми висловлюємо стурбованість щодо тієї якості організації виборчого процесу, який демонструє нинішня влада. Різними політичними партіями та блоками, експертами неурядових організацій, представниками громадськості вже неодноразово висловлювалося занепокоєння з приводу численних помилок, які виникли внаслідок перекладу прізвищ у списках виборців з російської на українську мову, недостатньої організації роботи територіальних виборчих комісій, можливих фальсифікацій під час підрахунку голосів.

"Опозиційний блок НЕ ТАК!" не може допустити, аби розвиток України йшов не тим шляхом, не в тому напрямі, який підтримує більшість її громадян. Ми не можемо також допустити того, аби у громадян України, міжнародної спільноти виникли сумніви щодо остаточних результатів голосування.

"Опозиційний блок НЕ ТАК!" заявляє, що буде вести паралельний підрахунок голосів. Наш блок має своїх представників у всіх виборчих комісіях і спостерігачів на виборчих дільницях, що дозволяє нам власними силами провести підрахунок голосів і унеможливити фальсифікацію результатів парламентських виборів.

"Опозиційний блок НЕ ТАК!" наголошує: ми зробимо все можливе для того, щоб вибір українських громадян не було спотворено!


Про проект | Карта сайта | Контактна iнформацiя | Як вступити в СДПУ(О) | Статьи

© Iнтернет-сайт "Соцiал-демократiя в Українi" 2001 - 2010 р.

Зворотній зв'язок: sdpuocom@bigmir.net Прес-центр СДПУ(О): sdpuocom@bigmir.net

При повному або частковому використаннi посилання на www.sdpuo.com обов'язкове.


»