українськарусскийСвобода! Справедливiсть! Солiдарнiсть!
Соцiал-демократична партiя України (об`єднана)
контакти | карта сайту | про проект
Конкурс: Мільйон червоних троянд
Микола Шевченко: Якщо ти йдеш назустріч людям, то і люди прийдуть до тебе...

30.08.07 15:44

Микола Шевченко: Якщо ти  йдеш назустріч  людям, то і люди прийдуть до тебе...
На початку розмови Микола Максимович нагадав про ті пункти Статуту партії, в яких говориться про роботу контрольно-ревізійного органу СДПУ(О) та зазначив, що для виконання їх потрібно прикласни неабиякі зусилля.

"На даний момент у нас нема того спілкування з людьми, яке має бути. Треба йти до них і тоді вони прийдуть до нас. І нам вдасться повернути їх. Щоб народ знову нам повірив, не потрібні високі слова чи гасла, необхідно зробити так, щоб люди побачили, що ми і надалі працюємо, - зазначив Микола Шевченко.

І додав, що вже переговорив з усіма членами нинішньої Контрольної Ради.

Раніше до неї входив представник від кожної області, на сьогодні ж - в її складі тільки 11 членів. Об'єм роботи не зменшився, потрібно перевіряти стан справ у кожному регіоні.Та додав, що для тих, хто хоче працювати, робота завжди знайдеться.


"Так, це потребує відповідних коштів,тому як ніколи актуальним є питання фінансування: для оренди партійних офісів, випуску партійної газети,тощо. Я знаю, що жодна партія не може існувати без фінансового забезпечення",- сказав Голова Контрольної Ради.

Що до вирішення двох останніх питань, то Голова Контрольної Ради, як людина з великим партійним досвідом зазначив, що потрібно навчитись не зобов'язувати, а переконувати людей.

"А для цього, знову ж повторюсь, треба йти до народу, спілкуватись, реально доводити свої ідеї,"- сказав Микола Шевченко.

Наприкінці розмови Голова Контрольної Ради СДПУ(О) підкреслив, що майбутня робота партії має бути спрямована на виконання рішення ХХІ з'їзду партії та відродження лівоцентристського руху в Україні.


Про проект | Карта сайта | Контактна iнформацiя | Як вступити в СДПУ(О) | Статьи

© Iнтернет-сайт "Соцiал-демократiя в Українi" 2001 - 2010 р.

Зворотній зв'язок: sdpuocom@bigmir.net Прес-центр СДПУ(О): sdpuocom@bigmir.net

При повному або частковому використаннi посилання на www.sdpuo.com обов'язкове.


»