українськарусскийСвобода! Справедливiсть! Солiдарнiсть!
Соцiал-демократична партiя України (об`єднана)
контакти | карта сайту | про проект
Конкурс: Мільйон червоних троянд
Юрій Загородній: Конституційний Cуд не хоче розглядати справу щодо референдуму

03.09.07 17:23
Прес-служба

Юрій Загородній: Конституційний Cуд не хоче розглядати справу щодо референдуму
Нагадуємо, що Юрій Загородній звернувся до Голови Конституційного Cуду України з проханням розглянути матеріали щодо призначення Всеукраїнського референдуму щодо вступу України до НАТО та її участі в ЄЕП, які були направлені Президентом України до КС ще 26.01.07.

"ЦВК офіційно визнала дійсними 4 431 673 підписів громадян України, які були зібрані ініціативними групами, щодо проведення референдуму про вступ України до НАТО та співробітництва з ЄЕП, що відповідає вимогам ст. 72 Конституції України та ст. 18 Закону України "Про Всеукраїнський та місцеві референдуми".

Я думаю, що навіть Конституційний Cуд не має права ігнорувати цей факт, тому від імені СДПУ(О), яка була ініціатором збору підписів, й було направлено звернення до голови Конституційного Cуду, який мав вирішити долю референдуму", — сказав Загородній.

"На жаль, відповідь, яка надійшла за підписом в.о. першого заступника Голови секретаріату КС Є.Бурлая є зразком бюрократичної відписки. Крім того, що справа за зверненням Президента України впроваджена ще у квітні, але невідомо коли буде розглянута, нас повідомили що справу за нашим запитом впровадити не можна.

Я думаю, що поважний суд може не рахуватись з запитами на кшталт нашого, якщо він не рахується з запитом навіть Президента країни", - зазначив Загородній.

"Ми бачили схоже у Центральній виборчій комісії, коли на передачу Президенту України документів щодо референдуму ЦВК витратила дев’ять місяців замість одного, згідно із законом.

Зараз і Конституційний суд демонструє, що він перетворюється на бюрократичну організацію, для якої порожніми словами є захист прав громадян, а ігнорування волі 4,5 мільйонів українців є настільки звичною справою, що з цим може впоратись і виконуючий обов’язки заступника голови Секретаріату КС", — додав Загородній


Про проект | Карта сайта | Контактна iнформацiя | Як вступити в СДПУ(О) | Статьи

© Iнтернет-сайт "Соцiал-демократiя в Українi" 2001 - 2010 р.

Зворотній зв'язок: sdpuocom@bigmir.net Прес-центр СДПУ(О): sdpuocom@bigmir.net

При повному або частковому використаннi посилання на www.sdpuo.com обов'язкове.


»