українськарусскийСвобода! Справедливiсть! Солiдарнiсть!
Соцiал-демократична партiя України (об`єднана)
контакти | карта сайту | про проект
Конкурс: Мільйон червоних троянд
Єфим Фікс: У цих політичних сил ніколи не буде миру та злагоди...

07.09.07 11:02
Прес-служба, Радіо "Свобода"

Єфим Фікс: У цих політичних сил ніколи не буде миру та злагоди...
Керівник Кримського виборчого штабу "Блоку Юлії Тимошенко" Андрій Сенченко звинуватив лідерів Меджлісу кримськотатарського народу, які співпрацюють із НУНСом, у тиску на співвітчизників, котрі підтримують БЮТ.

Водночас, голова Меджлісу Мустафа Джемілєв в інтерв’ю агенції "Контекст-медіа-Крим" спростував звинувачення БЮТу, назвавши їх "абсурдними".

Прокоментувати ситуацію, що склалася, ми попросили заступника Голови СДПУ(О) Єфима Фікса. Він,зокрема, сказав, що такий конфлікт- передбачуваний і відбувається не вперше. Просто на даному етапі їхньої незлагодженості, він переріс з внутрішної боротьби в регіональну.

"Такий конфлікт (між БЮТом та Нашою Україною, а тепер між НУ-НС) в'ялотекучий, але на сьогодніщній день вже вийшов за межі внутрішнього, поширився на регіони.

Та це зайвий раз доводить, що у цих політичних сил ніколи не буде миру і злагоди, а об'єднання опозиційних сил - "помаранчевих" - неможливе. Це примарлива мрія і не більше..."

На думку заступника Голови СДПУ(О), ці дві партії роблять політику на роздутих та надуманих міфах, що не приведуть до реальних результатів.


Про проект | Карта сайта | Контактна iнформацiя | Як вступити в СДПУ(О) | Статьи

© Iнтернет-сайт "Соцiал-демократiя в Українi" 2001 - 2010 р.

Зворотній зв'язок: sdpuocom@bigmir.net Прес-центр СДПУ(О): sdpuocom@bigmir.net

При повному або частковому використаннi посилання на www.sdpuo.com обов'язкове.


»