українськарусскийСвобода! Справедливiсть! Солiдарнiсть!
Соцiал-демократична партiя України (об`єднана)
контакти | карта сайту | про проект
Конкурс: Мільйон червоних троянд
Голова СДПУ(О) зустрівся з Київським партійним активом

07.09.07 13:28
Прес-служба

Голова СДПУ(О) зустрівся з Київським партійним активом
У своєму виступі перед київськими партійними активістами Юрій Загородній повідомив про хід роботи ХХІ з’їзду СДПУ(О), основоположні рішення прийняті на ньому, кадрові зміни в керівництві партії. Були розкриті основні положення Концепції розвитку СДПУ(О) до 2012 року, шляхи реорганізації партії, повернення її на авансцену політичного життя країни.

"Ми маємо пройти шлях реального оновлення та очищення і не боятися залучати нових, відданих партії, ініціативних і відповідальних людей. Кожен, хто буде обраний до того чи іншого керівного органу, повинен займатись конкретною ділянкою партійної роботи. Нам не потрібні партійні комітети або бюро, значна частина яких швидше є почесними членами за невідомі заслуги перед партією. Представництво в керівних органах партії – це не почесний обов’язок, а відповідальність і довіра, яку треба заслужити", -зазначив Голова СДПУ(О).

Представники обласної партійної організації підняли питання ідеологізації партії, захисту прав громадян, співпраці з громадськими організаціями, фінансування обласної партійної організації та багато інших.

"Це є надзвичайно актуальні питання, яких ми просто не мали права не торкнутися. Якщо ми хочемо реформувати нашу партію, ми маємо змінити і ставлення до деяких насущних питань, що стосуються кожного",- відмітив Віктор Руденко, секретар Київського обкому СДПУ(О).

"Практично у кожному виступі зверталась увага на необхідність публічності керівників партії, постійної їх участі у телепрограмах та радіо ефірах загальноукраїнського та регіонального масштабу.

Першим, звичайно ж це має зробити Голова СДПУ(О), його заступники, а потім і лідери регіональних організацій "підтягнуться",- зазначив Олександр Завальнюк, заступник секретаря Київського обкому.

"Так, виступи потрібно робити, адже ми повинні бути обличчям до народу, бути разом з ним. Повертаючись до свого ідеологічного коріння, ми повинні виробити нові форми роботи та пропаганди, щоб завоювати нових прихильників. На мою думку найлегше зробити це саме через електронні ЗМІ",- додав секретар Київського обкому СДПУ(О) Віктор Руденко.

Загалом зустріч пройшла у теплій та невимушеній атмосфері.


Про проект | Карта сайта | Контактна iнформацiя | Як вступити в СДПУ(О) | Статьи

© Iнтернет-сайт "Соцiал-демократiя в Українi" 2001 - 2010 р.

Зворотній зв'язок: sdpuocom@bigmir.net Прес-центр СДПУ(О): sdpuocom@bigmir.net

При повному або частковому використаннi посилання на www.sdpuo.com обов'язкове.


»