українськарусскийСвобода! Справедливiсть! Солiдарнiсть!
Соцiал-демократична партiя України (об`єднана)
контакти | карта сайту | про проект
Конкурс: Мільйон червоних троянд
Лідія Логвиненко: "Я залишуся соціал-демократкою назавжди!"

10.09.07 10:55
Прес-служба, "Наша газета "

Лідія Логвиненко: «Я залишуся соціал-демократкою назавжди!»
- У моєму рідному місті Макіївка (Донецька обл.) робота ведеться, тут ідеї соціал-демократії живі, - сказала Лідія Фадеївна. - До нас в офіс приходять люди, ми постійно спілкуємося. Але насправді працювати дуже тяжко. Адже робота ведеться тоді, коли є фінансування.

Дуже великі суми йдуть на оренду приміщення, на телефон тощо. Щоб провести якийсь захід у місті, потрібно ще більше грошей. Можна було б якісь кошти шукати у спонсорів, але і це складно, бо всі бізнесмени підтримують Партію регіонів. І це нині наша найбільша проблема. Однак люди все одно до нас приходять.

Хоча після останнього з'їзду, мене не залишає відчуття невдоволення. Наприклад, хотілося б почути від голови партії слова підтримки на адресу тих, хто працює в регіонах у досить непростих умовах.

Адже ми працюємо з власної волі, самі утримуємо офіси, проводимо заходи. Ми не хочемо зовсім пропасти в тіні. Передусім потрібно, щоб була упевненість у партії. Я хотіла б, щоб наш лідер подарував надію, по-людськи подякував і підтримав. Адже ця доброта – потім відплатиться сторицею.

Але я впевнена, що соціал-демократія житиме. Я вірю, що Юрієві Івановичу вдасться відродити партію. Я вірю в принципи соціал-демократії і буду завжди вірною СДПУ(О)!


Про проект | Карта сайта | Контактна iнформацiя | Як вступити в СДПУ(О) | Статьи

© Iнтернет-сайт "Соцiал-демократiя в Українi" 2001 - 2010 р.

Зворотній зв'язок: sdpuocom@bigmir.net Прес-центр СДПУ(О): sdpuocom@bigmir.net

При повному або частковому використаннi посилання на www.sdpuo.com обов'язкове.


»