українськарусскийСвобода! Справедливiсть! Солiдарнiсть!
Соцiал-демократична партiя України (об`єднана)
контакти | карта сайту | про проект
Конкурс: Мільйон червоних троянд
Більше думок – ближче істина!

10.09.07 11:04
Прес-служба, "Наша газета "

Більше думок – ближче істина!
"Мені "Наша газета " потрапила до рук випадково – прийшов на день народження до сусіда, і побачив її, попросив почитати. Із цікавістю прочитав "Лікнеп для електорату", думки делегатів ХХІ з'їзду щодо реформування СДПУ(О) та інші матеріали. Також мене зацікавило ваше звернення до читачів із проханням допомогти своїми роздумами поліпшити партійне видання. Якщо я вже теж став, хай і ненавмисно, вашим читачем, дозвольте висловити свою думку. Вважаю, що ваша газета недостатньо "розкручена".
Раніше, коли СДПУ(О) була представлена у Верховній Раді, народ знав, що це за партія, за які рішення для нас, простих людей, борються депутати з фракції. А нині всі почали вже забувати, що є така партія. Тому моя думка така: якщо є можливість, роздавайте або продавайте "НГ " у різних населених пунктах країни. Люди мають знати, що партія жива, що в неї новий лідер Юрій Загородній, і що СДПУ(О) реформується та набирається сил до нових, справжніх, а не до нинішніх "позачергових", вигаданих виборів".

Василь Немченко, м. Прилуки Чернігівської обл.

"Хочу сказати, що газета за останній час дуже змінилася. З'явилися нові рубрики, нові автори. Мені подобається, що ви почали публікувати протилежні думки, хоча іноді й дуже спірні. Наприклад, в одному з останніх номерів – у публікації Дарини Нікольської про командувачі УПА Романа Шухевича. Роль цієї особи в історії України дуже суперечлива... Але, зрештою, ми ж соціал-демократична партія! Тому і преса в нас має бути відповідна. Щоправда лише із назвою хтось колись "не вгадав". Ну що це за "Наша газета плюс"? Чому б не дати їй яскраву, звучну, коротку назву? Таку, щоб до бою закликала! Я подумаю й запропоную, може підійде саме мій варіант...".

Юрій, Київська область (по телефону).

"Хочеться сказати декілька приємних слів на адресу "Нашої газети ". Газета наша, був час, коли мені подобалася, а бувало й таке, коли зовсім не подобалася. Але зараз, на мою думку, вона стала найдосконалішою за весь час її існування. Газета зуміла не втратити своє обличчя рупору партії, водночас додавши багато інформації, корисної як для людини, яка сповідує ідеали соціал-демократії, так і для пересічного громадянина України. Більше того, газета стала правдивою, якою, як на мене, вона й має бути. Ви подаєте інформацію дуже коректно, грамотно, не перекручуєте факти. Із газети я кожного разу дізнаюся щось новеньке, і зараз для мене вона стала найулюбленішою. Гадаю, шановна редакція газети, що ви на правильному шляху. Йдіть тим напрямом, який ви обрали.
Із нетерпінням чекаю на свіжий номер "Нашої газети ".

З повагою, Олена Андрієць Івано-Франківська область

"Прочитав в останньому номері про те, що ви хочете оновлювати "Нашу газету ". І був приємно здивований. Здається, нарешті з’явилися в редакції справжні ідейники-ентузіасти. Хоча не помітити цього неможливо. Останні номери газет читаю з великим задоволенням. Але ще більше тішить те, що ви не зупиняєтеся на досягнутому. Тому із задоволенням поділюся своїми думками з приводу подальшого розвитку нашого партійного видання. Давайте пройдемося по рубриках. Незмінними, на мій погляд, мають залишитися "Наша трибуна". Соціал-демократи повинні знати в обличчя своїх однопартійців, незалежно від того, в яких куточках України ті живуть. Хотів би, щоб якомога більше було публікацій з новим головою партії Юрієм Івановичем Загороднім. Спілкування з членами партії через газету – це теж гарний спосіб управління. Також було б цікаво почитати більше про ідеологію партії. Створіть такий собі дискусійний клуб на сторінках газети. Зараз я бачу матеріали такого змісту лише за підписом Олега Бабаніна та Аліка Піменова. Хочеться, щоб до цієї теми долучилися й інші автори. Звичайно, подобаються статті на політичну тему. До речі, оскільки ми політична партія, то цю тему можна біло б розвивати і віддати їй більш почесне місце в газеті. І ще, не знаю, наскільки це можливо, але потрібно, щоб наша газета приходила в регіони масово і безплатно. Збільшилася б кількість читачів, відтак і думок, а разом із тим – і тем для написання цікавих матеріалів".

Леонід Шевчук, Хмельницька область (по телефону)

"...Думаю, потрібно замінити назву партійного видання. Про що говорить назва "Наша газета "? Чия це – "наша" і що означає " "? Партійний орган повинен мати мобілізуючу назву, що демонструє активність і боєздатність партії. Правильно, що ви публікуєте матеріали про події в регіонах, про досвід наших парторганізацій в різних областях. По-перше, це підтримує партійців в інших регіонах, а по-друге, це свого роду обмін досвідом. Але такої інформації має бути більше. Партійна газета повинна мати для нас, партійців, практичну значущість. Ми маємо знати позицію партії щодо кожної резонансної політичної події, ставлення керівництва до тих або інших подій усередині партії, оцінку роботи різних регіональних організацій СДПУ(О). І про ідеологію не забувайте. Ми – старі партійці – її давно знаємо, але щоб привернути нових членів у партію, треба їм показати наші ідеологічні основи і принципи".

Федір Макагонов, р. Брянка Луганської обл.

Мені здається, ...ми замкнулися у вузькому колі й цікаві тільки самі собі. Так ми не зможемо виконати завдання, поставлене на XXI партійному з'їзді, – відновити і модернізувати партію, розширити її ряди. Та й пропагувати наші ідеї та діяльність у вузькому колі партійців немає особливого сенсу. Треба зробити газету цікавою не лише для партійців, а й для широких верств населення, особливо для середнього класу українців. Як це зробити – питання складне. Але головне, щоб у результаті читач – не партієць, зацікавившись газетою, відчув до неї симпатію, і ця симпатія стосувалася б партії, що випускає її. Вплив газети має бути подібним до 25-го кадру, що впливає на підсвідомість. Але першочергове завдання – зацікавити, захопити широке коло читачів".

Віктор Руденко, м. Київ


Про проект | Карта сайта | Контактна iнформацiя | Як вступити в СДПУ(О) | Статьи

© Iнтернет-сайт "Соцiал-демократiя в Українi" 2001 - 2010 р.

Зворотній зв'язок: sdpuocom@bigmir.net Прес-центр СДПУ(О): sdpuocom@bigmir.net

При повному або частковому використаннi посилання на www.sdpuo.com обов'язкове.


»