українськарусскийСвобода! Справедливiсть! Солiдарнiсть!
Соцiал-демократична партiя України (об`єднана)
контакти | карта сайту | про проект
Конкурс: Мільйон червоних троянд
Ці вибори не мають нічого спільного з народним волевиявленням

14.09.07 11:49

Ці вибори не мають нічого спільного з народним волевиявленням
Про це Голова Соціал-демократичної партії України (об'єднаної) заявив, коментуючи інформацію про можливе визнання виборів недійсними самими учасниками виборів.

"Ситуацію, що ми бачимо сьогодні, можна було передбачити ще на початку 2007 року. Маніпулювання Конституцією при призначенні дострокових виборів, практика, коли будь-яка політична сила, що має хоча б 150 депутатських мандатів, може паралізувати діяльність Верховної Ради - все це не веде Україну до демократії", - вважає Юрій Загородній.

"В 2002 році долю депутатських мандатів визначали дві речі: підтримка виборців і гроші, які кандидатам удалося залучити у свій виборчий фонд і витратити на свою рекламу. Зараз думка виборців готова заперечити кожної - править балом фінансовий ресурс", - упевнений Загородній.

"Купується й продається все: списки виборців, соцопитування, місця й партійні квитки. За останні 2 роки в Україні сформувалася система, у якій все вирішує фінансовий і адміністративний ресурс, а зовсім не думка виборців. І система ця сформувалася вже після виборів 2004 року", - відзначив Загородній.

"Я впевнений, що це розуміють всі учасники нинішніх виборів. Однак ніхто з них не заявляє про необхідність змінити саму виборчу систему, що не відповідає інтересам українського суспільства, або, подібно СДПУ(О), відмовитися брати участь у цьому фарсі. Виходить, їх поточне положення справ влаштовує", - підкреслив Загородній.


Про проект | Карта сайта | Контактна iнформацiя | Як вступити в СДПУ(О) | Статьи

© Iнтернет-сайт "Соцiал-демократiя в Українi" 2001 - 2010 р.

Зворотній зв'язок: sdpuocom@bigmir.net Прес-центр СДПУ(О): sdpuocom@bigmir.net

При повному або частковому використаннi посилання на www.sdpuo.com обов'язкове.


»