українськарусскийСвобода! Справедливiсть! Солiдарнiсть!
Соцiал-демократична партiя України (об`єднана)
контакти | карта сайту | про проект
Конкурс: Мільйон червоних троянд
Єфим Фікс: Компартія може стати наступною

03.10.07 16:48
Прес-служба

Єфим Фікс: Компартія може стати наступною
Про це заступник Голови СДПУ(О), лідер кримських есдеків Єфим Фікс заявив, коментуючи підсумки позачергових парламентських виборів. На його думку, соціал-популістські сили ведуть неоголошену війну проти партій лівої і лівоцентристської орієнтації.

"Українці за самим складом мислення, менталітету, знаходяться ближчими до лівого центру, до соціал-демократії. Але вже двоє виборів підряд ми бачимо, як ліві зазнають поразку за поразкою.

Не пройшла до парламенту Соціал-демократична партія України (об'єднана), не пройшли до парламенту прогресивні соціалісти і Соцпартія. Напевно, на черзі комуністи", — відзначив він.

"Партії великого капіталу, що потрапили до Верховної Ради, не готові до конкуренції ідей з лівоцентристами. І тому проти цих партій, під прапором боротьби за демократичні цінності розгорнена справжня війна на знищення", —впевнений Фікс.

"У цих умовах особливо важливим стає об'єднання всіх лівих сил. Україні необхідний такий рух і ми: соціалісти і соціал-демократи, і інші ліві зобов'язані заради нашої країни сісти за стіл переговорів. Саме до цього закликала всі ліві сили Соціал-демократична партія України (об'єднана). Іншого виходу в українських лівих сьогодні просто немає", — підкреслив Фікс.


Про проект | Карта сайта | Контактна iнформацiя | Як вступити в СДПУ(О) | Статьи

© Iнтернет-сайт "Соцiал-демократiя в Українi" 2001 - 2010 р.

Зворотній зв'язок: sdpuocom@bigmir.net Прес-центр СДПУ(О): sdpuocom@bigmir.net

При повному або частковому використаннi посилання на www.sdpuo.com обов'язкове.


»