українськарусскийСвобода! Справедливiсть! Солiдарнiсть!
Соцiал-демократична партiя України (об`єднана)
контакти | карта сайту | про проект
Конкурс: Мільйон червоних троянд
СДПУ(О) об'єднує лівих

01.05.08 13:20

СДПУ(О) об'єднує лівих
"Ланцюг єднання", що протягнувся від мітингу комуністів на Європейській площі до Майдану Незалежності, де святкували сьогодні Першотравень соціалісти, побудувала Соціал-демократична партія України (об'єднана).

Цією акцією об'єднані есдеки ще раз підкреслили свою вірність ідеї об'єднання лівих сил. Тільки таке об'єднання, на думку лідера СДПУ(О) Юрія Загороднього, здатне домогтися усунення від влади купки різнокольорових лібералів, чиє правління не дає Україні вийти зі стану перманентної кризи.

"За всі роки незалежності ніхто не дав відповіді на питання: хто в цій країні несе відповідальність за безпеку кожного українця? Адже ніхто не відчуває себе захищеним в міліції або в кабінеті лікаря, ніхто не може бути абсолютно упевненим у безпеці дитини, яку відводить у дитячий садок або школу. Ми п'ємо технічну воду з кранів та їмо генетично модифіковані продукти — і все це негативно позначається на нашому здоров'ї", — відзначив Юрій Загородній на мітингу, що пройшов після покладання квітів до пам'ятника видатному соціал-демократу України Іванові Франку.

На цьому мітингу, який зібрав прихильників соціал-демократії, виступили представники молодіжного крила СДПУ(О), Київської міської організації партії, а також другий номер списку до Київради від СДПУ(О) Сергій Медведчук.

Герой України, член СДПУ(О) Тамара Прошкуратова, що виступала на мітингу, підкреслила, що цього року і свято Воскресіння Христова, і Першотравень майже співпали за часом. На її думку, це знак того, що сили, для яких праця є основною цінністю, зуміють воскресити величезний потенціал нашої країни.

Також масштабні акції СДПУ(О) пройшли по великим містам України.Про проект | Карта сайта | Контактна iнформацiя | Як вступити в СДПУ(О) | Статьи

© Iнтернет-сайт "Соцiал-демократiя в Українi" 2001 - 2010 р.

Зворотній зв'язок: sdpuocom@bigmir.net Прес-центр СДПУ(О): sdpuocom@bigmir.net

При повному або частковому використаннi посилання на www.sdpuo.com обов'язкове.


»